Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi
Lapseki Meslek Yüksekokulu

Akademik Danışman Listesi

2018-2019EĞİTİM ÖĞRETİM YILI DANIŞMAN LİSTESİ

 

BİTKİSEL VE HAYVANSAL ÜRETİM PROGRAMLARI BÖLÜMÜ

Danışmanın Adı Soyadı

Programı

Öğr.Gör. Gizem ÖZKURNAZ

Organik Tarım

1. Sınıf

Öğr.Gör. M. Onur ÜNAL

Organik Tarım

2. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Sefa POLATÖZ

Fidan Yetiştiriciliği

1. Sınıf

Öğr.Gör. M. Onur ÜNAL Fidan Yetiştiriciliği

2. Sınıf

Öğr.Gör. Pınar TURHAN

Bitki Koruma

1. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Tülay TÜTENOCAKLI

Bitki Koruma

2. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Yalçın COŞKUN

Tıbbi ve Aromatik Bitkiler

2. Sınıf

 

KİMYA VE KİMYASAL İŞLEME TEKNOLOJİLERİ PROGRAMLARI BÖLÜMÜ

Danışmanın Adı Soyadı

Programı

Dr. Öğr. Üyesi Pınar ILGIN

Laboratuvar Teknolojisi N.Ö.

1. Sınıf 

Dr. Öğr. Üyesi Feyza KOLCU

Laboratuvar Teknolojisi N.Ö.

2. Sınıf ve eskiler

Dr. Öğr. Üyesi  Coşkun KONYALI

Laboratuvar Teknolojisi İ.Ö.

1. Sınıf 

Dr. Öğr. Üyesi Sultan YAĞMUR

Laboratuvar Teknolojisi İ.Ö.

2. Sınıf ve eskiler

 

PARK VE BAHÇE BİTKİLERİ PROGRAMLARI BÖLÜMÜ

Danışmanın Adı Soyadı

Programı

Öğr. Gör. Elif SAĞLIK

Peyzaj ve Süs Bitkileri

1. Sınıf

Dr. Öğr. Üyesi Timuçin EVEREST Peyzaj ve Süs Bitkileri

2. Sınıf

 

GIDA İŞLEME PROGRAMLARI BÖLÜMÜ

Danışmanın Adı Soyadı

Programı

Prof.Dr. Gıyasettin ÇİÇEK

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Programı

2006, 2007, 2008, 2009, 2010, 2011, 2013, 2015 girişliler

Öğr.Gör. Hülya DEMİR

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Programı

2012, 2014 ve 2017 girişliler

Dr. Öğr. Üyesi Mustafa SAKALDAŞ

Tarımsal Ürünler Muhafaza ve Depolama Teknolojisi Programı

2016 girişliler

 

MUHASEBE VE VERGİ UYGULAMALARI PROGRAMLARI BÖLÜMÜ

Danışmanın Adı Soyadı

Programı

Öğr.Gör. Çağdaş AYAS

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

1. Sınıf

Öğr.Gör. Akın ARSLAN

Muhasebe ve Vergi Uygulamaları

2. Sınıf ve eski öğrenciler

 

FİNANS BANKACILIK VE SİGORTACILIK PROGRAMLARI BÖLÜMÜ

Danışmanın Adı Soyadı

Programı

Dr. Öğr. Üyesi Recep FEDAİ

Maliye N.Ö. (A şubesi)

1. Sınıf

Öğr.Gör. Dr. Mehmet GÜMÜŞ Maliye N.Ö. (B şubesi)

1. Sınıf

Öğr.Gör. Nurdan ERDİM

Maliye N.Ö.

2. Sınıf

Öğr.Gör. Ümran ŞAHBAZ Maliye N.Ö.

Eski Öğrenciler

Öğr.Gör. Senil KETENCİLER

Maliye İ.Ö.

1. Sınıf

Öğr.Gör. Hilal ÇELİK

Maliye İ.Ö.

2. Sınıf

Öğr.Gör. Gamze ERDEN Maliye İ.Ö.

Eski Öğrenciler